Novinky

Tréner Feneš označil vypadnutie Slovákov vo štvrťfinále v MS do 20 rokov za obrovské sklamanie a frustráciu (video)

0 0

2024-01-03 11:35:00 – (SITA.sk)

Slovenská reprezentácia opúšťa majstrovstvá sveta hokejistov do 20 rokov vo švédskom Göteborgu smutná, v utorok totiž vypadla vo štvrťfinále s rovesníkmi z Fínska prehrou 3:4 po predĺžení.

Vypadnutie vo štvrťfinále

Slovenskí mladíci túžili vo Švédsku dosiahnuť viac, napokon je z toho konečná šiesta priečka ako pred rokom. A aj vlani Slováci vypadli vo štvrťfinále prehrou po predĺžení, vtedy podľahli Kanaďanom a tí to napokon dotiahli až k zlatu. V utorok slovenskí mladíci viedli 1:0 aj vyrovnali na 2:2 a 3:3. V predĺžení však inkasovali rýchly gól a na ten už nemali šancu odpovedať.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/slovenska-reprezentacia-skoncila-na-ms-do-20-rokov-vo-stvrtfinale-vypadla-po-prehre-s-finmi/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.