Novinky

Remišová nazvala Ficovu vládu podvodníkmi a klamármi, Smer úplne otočil predvolebné sľuby s vidinou osobných biznisov

0 0

2024-01-03 08:33:09 – (SITA.sk)

Strana Smer-SD ukazuje svoju skutočnú podstatu. Uviedla to predsedníčka strany Za ľudí a poslankyňa Veronika Remišová s tým, že strana Smer mala pred voľbami plné ústa mieru a tvárili sa, že sú proti vývozu zbraní.

Vláda podvodníkov a klamárov

„Dnes sa ale prejavujú opäť ako typický Smer, keď s vidinou nejakých osobných biznisov zrazu predvolebné sľuby úplne otočili a obchod so zbraňami podporujú a snažia sa ho ovládnuť a koncentrovať do rúk ministra obrany Roberta Kaliňáka. Vláda podvodníkov a klamárov,“ vyhlásila Remišová v reakcii na prezidentkou Zuzanou Čaputovou vetovanú novelu kompetenčného zákona.

„Som rada, že…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/remisova-nazvala-ficovu-vladu-podvodnikmi-a-klamarmi-smer-uplne-otocil-predvolebne-sluby-s-vidinou-osobnych-biznisov/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.