Novinky

V Belgorode a na okupovanom Kryme hlásia výbuchy (video)

0 0

2024-01-03 06:55:10 – (SITA.sk)

V častiach juhozápadného Ruska a na okupovanom polostrove Krym hlásia hlasné výbuchy. V Rusku sa podľa predstaviteľov v noci ocitlo pod útokom mesto Belgorod, kde podľa tamojšieho gubernátora zničili niekoľko dronov.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

V krymskom Sevastopoli zase Moskvou dosadený gubernátor Michail Razvožajev tvrdí, že nad prístavom zostrelili raketu. Informuje o tom spravodajský portál BBC.

V ostatných dňoch sa zintenzívnili vzdušné útoky medzi Ruskom a Ukrajinou. Ukrajinský…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/v-belgorode-a-na-okupovanom-kryme-hlasia-vybuchy-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.