Novinky

Vetovanie kompetenčného zákona prezidentkou je dobrou správou pre Slovensko, tvrdí KDH

0 0

2024-01-03 08:23:22 – (SITA.sk)

Vetovanie kompetenčného zákona prezidentkou Zuzanou Čaputovou je dobrou správou pre Slovensko. Tento zákon zriaďuje nové ministerstvo športu a cestovného ruchu a podľa predsedu Kresťanskodemokratického hnutia (KDH) Milana Majerského účelovo radikálne mení organizáciu štátnej správy.

Návrh novely zákona

Majerský sa vyjadril, že podpora športu a cestovného ruchu na Slovensku je veľmi dôležitá, a keby to bolo dôležité aj pre koalíciu, tak sa vydá cestou riadneho legislatívneho procesu. Podľa lídra KDH sú v návrhu novely zákona veľké nedostatky, mnoho chýb a nesúvisiacich prílepkov škodlivých pre Slovensko. Majerský informoval, že v prípade, že bude v parlamente veto prezidentky prelomené, budú uvažovať, že sa obrátia aj na


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/podla-kdh-je-vetovanie-kompetencneho-zakona-prezidentkou-caputovou-dobrou-spravoupre-slovensko/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.