Novinky

Nemec je druhý najviac vyťažovaný hráč spomedzi nováčikov, odohral už 14 zápasov

0 0

2024-01-03 19:32:58 – (SITA.sk)

Slovenský obranca Šimon Nemec je druhý najviac vyťažovaný nováčik v tejto sezóne NHL. Informoval o tom oficiálny web NHL, ktorý do svojich štatistík do 1. januára 2024 zahrnul iba hráčov, ktorí odohrali v aktuálnom súťažnom ročníku aspoň 14 zápasov.

Prestížny debut

Nemec zažil svoj debut v prestížnej profilige 1. decembra 2023 a odvtedy odohral presne 14 zápasov, v ktorých priemerne strávil na ľade 20 minút a 51 sekúnd. V sledovanom období si pripísal jeden gól a štyri asistencie.

„Tento 19-ročný obranca je ako ťažný kôň od svojho debutu v NHL. Dvojka draftu z roku 2022…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nemec-je-druhy-najviac-vytazovany-hrac-spomedzi-novacikov-odohral-uz-14-zapasov/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.