Novinky

NATO podporí skupinu krajín pri nákupe Patriotov, podľa Stoltenberga je moderná protivzdušná obrana dôležitá

0 0

2024-01-03 19:46:01 – (SITA.sk)

Severoatlantická aliancia v stredu oznámila, že pomôže svojim členom kúpiť do tisíc systémov protivzdušnej obrany Patriot, aby mohli lepšie chrániť svoje územie v čase, keď Rusko stupňuje letecké útoky proti Ukrajine.

Agentúra NATO pre podporu a obstarávanie uviedla, že podporí skupinu krajín, medzi ktorými sú Nemecko, Holandsko, Rumunsko a Španielsko, pri nákupe Patriotov slúžiacich na obranu pred strelami s plochou dráhou letu, balistickými raketami a lietadlami.

Podľa zdrojov zo zbrojného priemyslu by hodnota takéhoto nákupu mohla byť…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nato-podpori-skupinu-krajin-pri-nakupe-patriotov-podla-stoltenberga-je-moderna-protivzdusna-obrana-dolezita/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.