Novinky

Navrhované zmeny v obstarávaní budú čoskoro známe, podmienky sa majú zjednodušiť

0 0

2024-01-03 18:28:37 – (SITA.sk)

Návrh nového zákona o verejnom obstarávaní bude predstavený v najbližších dňoch. Vláda chce verejné obstarávanie uľahčiť tak, ako je to v okolitých krajinách.

Návrh nového zákona

Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR (MIRRI) v stredu informovalo, že spoločne s Ministerstvom dopravy SR pripravujú návrh nového zákona, ktorý pre prijímateľov, aj mestá a obce, obstarávanie zjednoduší.

„Zákon zároveň bude riešiť to, aby sa na Slovensku vedeli obstarať aj strategické…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/navrhovane-zmeny-v-obstaravani-budu-coskoro-zname-podmienky-sa-maju-zjednodusit/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.