Novinky

Kozliatko so vzácnou anomáliou sa narodilo v Indii

0 0


V indickej dedine Nuav neďaleko mesta Džajpur v štáte Uttarpradéš sa koncom decembra 2023 narodilo kozliatko, ktoré sa pre svoju desivú deformáciu rýchlo stalo miestnou atrakciou.

Kozliatko je podľa farmára Lalchanda živé, no veľmi slabé, natoľko, že nedokáže samo stáť ani piť materské mlieko, preto musí byť kŕmené z fľaše.

Na kozliatko, ktoré má dve oči umiestnené v jednej jamke, vyčnievajúce priamo v strede papule, sa chodia pozerať ľudia zo všetkých okolitých dedín. Kozliatka má tiež nezvyčajne tvarovaný nos a ústa, čo jej dodáva zvláštny „ľudský“ vzhľad.

Dedinská veterinárka sa domnieva, že deformáciu s najväčšou pravdepodobnosťou spôsobil nedostatok vápnika u matky počas tehotenstva. Predpovedá, že dieťa nebude dlho žiť a čoskoro zomrie.

Zvieratá a deti s vážnymi anomáliami sa v Indii rodia len zriedka, čo nie je prekvapujúce vzhľadom na to, že je to najľudnatejšia krajina sveta a má veľkú populáciu domácich zvierat.

Miestne obyvateľstvo zároveň často vníma takéto anomálie ako inkarnácie bohov a dokonca ich uctieva.

Predvolený obrázok Predvolený obrázok

Jake Carter

Jake Carter je novinár a najplodnejší spisovateľ, ktorý bol od detstva fascinovaný vedou a nevysvetliteľný.

Nebojí sa spochybniť oficiálne naratívy a odhaliť zásterky a lži, ktoré nás držia v temnote. Vždy sa chce podeliť o svoje zistenia a postrehy s čitateľmi anomalien.com, webovej stránky, ktorú vytvoril v roku 2013.

Originál článok: https://anomalien.com/baby-goat-with-a-rare-anomaly-was-born-in-india/

Zdroj : anomalien.com
Obrázok zdroj: https://pixabay.com/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.