Novinky

Z ruského zajatia sa vrátilo viac ako 200 vojakov a civilistov, ide o najväčšiu výmenu zajatcov od začiatku invázie (foto)

0 0

2024-01-03 18:45:40 – (SITA.sk)

V rámci výmeny zajatcov sa z ruského zajatia vrátilo domov viac ako 200 ukrajinských vojakov a civilistov.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Oznámil to v stredu v sociálnych médiách ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. Ukrajinské Koordinačné centrum pre vojnových zajatcov poznamenalo, že ide o najväčšiu výmenu zajatcov od začiatku ruskej invázie. Informuje o tom web Ukrajinská pravda.

„Naši ľudia sú doma. Dnes sme z ruského zajatia priviedli späť viac ako 200 bojovníkov a civilistov,“ uviedol ukrajinský prezident. Dodal, že niektorí z vojakov, ktorí sa teraz dostali zo zajatia, bojovali pri obrane mesta Mariupoľ.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/z-ruskeho-zajatia-sa-vratilo-viac-ako-200-vojakov-a-civilistov-ide-o-najvacsiu-vymenu-zajatcov-od-zaciatku-invazie-foto/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.