Novinky

Hudáček bude chytať za Kladno, v klube nahradí zraneného Brízgalu

0 0

2024-01-03 19:02:50 – (SITA.sk)

Slovenský hokejový brankár Július Hudáček bude do konca aktuálnej sezóny chytať v Česku za Kladno. Skúsený 35-ročný Spišiak v tomto ročníku ešte nikde nechytal, do Kladne prichádza zaskočiť za zraneného Adam Brízgalu.

Trojnásobný slovenský šampión

Účastník siedmich svetových šampionátov a trojnásobný slovenský šampión pôsobil v predchádzajúcej sezóne v kazašskom Baryse Astana z KHL.

„Po zranení Adama Brízgalu sme okamžite zháňali brankára. Sme radi, že sme sa dohodli so skúseným Hudáčkom, ktorý nám pomôže v druhej polovici sezóny,“ uviedol Jiří Burger, športový manažér Kladna.

Brat útočník konkurenčného Třinca Libora Hudáčka už…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/hudacek-bude-chytat-za-kladno-v-klube-nahradi-zraneneho-brizgalu/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.