Novinky

Najväčšie energetické spoločnosti majú za sebou personálne zmeny, novým predsedom predstavenstva je Juraj Bayer

0 0

2024-01-03 10:55:05 – (SITA.sk)

Spoločnosti skupín ZSE a VSEH nastupujú na cestu postupnej integrácie. Novým predsedom predstavenstva a riaditeľom obchodu ZSE Energia sa od začiatku roku stal Juraj Bayer. Ten bude naďalej pôsobiť aj na pozícii predsedu predstavenstva a generálneho riaditeľa VSE.

Personálne zmeny

Ako ďalej informujú firmy, doterajší predseda predstavenstva ZSE Energia Juraj Krajcár zostáva v predstavenstve materskej ZSE a zároveň preberá zodpovednosť za konsolidáciu tzv. nekomoditného biznisu.

Personálne zmeny na úrovni predstavenstiev materskej a dcérskej spoločnosti reflektujú postupnú integráciu firiem pôsobiacich v skupine ZSE, pričom všetky doterajšie obchodné značky…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/venergetike/najvacsie-energeticke-spolocnosti-maju-za-sebou-personalne-zmeny-novym-predsedom-predstavenstva-je-juraj-bayer/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.