Novinky

Anketa: Používate svoje nositeľné zariadenia na platenie za veci?

0 0Kredit: Kaitlyn Cimino / Android Authority

Nositeľné zariadenia ponúkajú funkciu bezdrôtových platieb už zhruba desaťročie a v roku 2024 je nezvyčajnejšie vidieť fitness trackery a inteligentné hodinky bez tejto funkcie.

Podpora digitálnych platieb je jedna vec, ale skutočne používate svoje nositeľné zariadenie na platby? To je téma nášho dnešného prieskumu, takže môžete hlasovať nižšie a zanechať komentár, ak by ste chceli svoje rozhodnutie vysvetliť.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/wearable-payments-poll-3399391/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.