Novinky

Ako využiť krátky videoobsah na rast svojho podnikania

0 0


Názory vyjadrené prispievateľmi podnikateľa sú ich vlastné.

Pozornosť bol vždy platidlom v marketingale s rýchlym nárastom v krátke video Popularita v posledných rokoch, platformy sociálnych médií ako Tiktok, YouTube Shorts, Instagram a Facebook Reels sa stali hlavným trhom pre pozornosť používateľov. Aplikácie, ktorých korene siahajú k miestu pre memy a krátke tanečné videá, sú teraz leviatanmi v oblasti internetového marketingu. Aby podniky mohli efektívne konkurovať na online trhu, musia byť prítomné na sociálnych médiách a na týchto platformách sa najviac presadzujú krátke videá. Záver je jednoduchý – tvorcovia, ktorí ich najviac sledujú, môžu tieto názory premeniť na ziskové výzvy na akciu.

Najlepšia časť tohto? Ktokoľvek môže vytvárať krátke videá. Pravidelne vytvárať vysokokvalitný obsah je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým a je to skvelý spôsob, ako zaujať potenciálnu spotrebiteľskú základňu. Bežná sťažnosť medzi tvorcov v roku 2022 je, že nie je také ľahké pestovať organicky ako v roku 2020 kvôli presýtenosti obsahu, ale nenechajte sa tým odradiť. Nikdy nie je neskoro začať uverejňovať príspevky a začať dnes je lepšie ako zajtra. Hoci nárast počtu autorov zvyšuje latku v očakávaniach používateľov v oblasti kvality a kvantity, znamená to tiež, že v aplikácii trávi čas viac používateľov ako kedykoľvek predtým. To pre vás slúži len ako výhoda. So smartfónom, trochou pokusov a omylov a pár minútami navyše z vášho denného plánu by ste mohli začať uverejňovať krátke videá už dnes a do mesiaca zaznamenať výrazný nárast.

Súvisiace: 10 marketingových stratégií na podporu rastu vášho podnikania

Dosiahnuteľný vzorec úspechu možno použiť na všetkých platformách krátkeho videa. Nasledujúcich šesť tipov sa bežne cituje medzi tvorcami, aby videli rast na každej platforme.

1. Dôslednosť je kľúčová

Túto frázu ste počuli počas svojho života a má to svoj dôvod: konzistencia = spoľahlivosť. Toto pravidlo platí pre tvorbu krátkych videí viac ako kedykoľvek predtým. Pravidelné príspevky nielen trénuje algoritmy platforiem, aby sa váš obsah vytlačil častejšie, ale tiež ukazuje sledovateľom, že ste spoľahlivým tvorcom. Nájdite si pravidelný, realistický rozvrh uverejňovania, ktorý vám vyhovuje, a držte sa ho. Len tak môžete dosiahnuť rast a vytvoriť potenciálne vírusový obsah. Dosiahnuť viralitu pomocou videí je ako hazard: Nikdy neviete, ktoré videá sa stanú virálnymi, no uverejňovanie ďalších videí len zvyšuje šance, že jedno z nich zarezonuje a uvidia ho státisíce alebo dokonca milióny ľudí.

2. Sledujte trendy vrátane trendového zvuku

Naskočte na trendy čo najrýchlejšie a aplikujte ich na svoje miesto. Na trendoch je pekné to, že sa zvyčajne dajú ľahko replikovať a môže to byť spôsob, ako vytvoriť obsah, ktorý sa má dostať k novým divákom, s minimálnym úsilím. Konzumáciou obsahu pri posúvaní vo svojom voľnom čase si už robíte domácu úlohu, aby ste pochopili trendy a videli, ako ich používajú iní tvorcovia. Uložte nápady a trendový zvuk ako pôjdeš. Keď budete pripravení natáčať, prídete k stolu vybavení a pripravení použiť tieto nápady na svoj vlastný obsah.

Súvisiace: Ako vytvoriť vírusový krátky videoobsah za menej ako 30 minút týždenne

3. Pozrite sa na tieto aplikácie ako na vyhľadávače

Vedúci pracovník spoločnosti Google priznal že TIK tak sa mení na efektívny vyhľadávací nástroj a funkcie vyhľadávacieho nástroja v týchto aplikáciách slúžia ako nástroje, ktoré môžu tvorcovia využiť na rast. Platí to najmä medzi mladými ľuďmi, ktorí používajú TikTok na vyhľadávanie všetkého od odporúčaní produktov až po miestne reštaurácie. TikTok nedávno zvýšil limit počtu znakov v titulkoch na neuveriteľných 2 200 znakov, čím vám ponechal viac priestoru vo forme textu, aby ste mohli použiť kľúčové slová, ktoré chcete získať. Zahrňte tieto kľúčové slová a frázy do vašich skrytých titulkov (ak sú k dispozícii), do textu na obrazovke vašich videí, do hashtagov a do vašich komentárov, aby ste zvýšili svoju viditeľnosť a priniesli hity do vášho profilu.

4. Vytvorte knižnicu obsahu

Dôsledným uverejňovaním sa prirodzene vytvorí množstvo obsahu na kŕmenie používateľov, ktorí sa dostanú na váš profil. Ak používateľ nájde vaše video a páči sa mu, je pravdepodobnejšie, že vás bude sledovať, ak klikne na váš profil a nájde podobné videá. Ak používatelia pri vstupe na váš profil prehltnú váš obsah, nielenže sa tým zvýši počet hodnotení Páči sa mi a zhliadnutia vašich videí, ale tiež to signalizuje algoritmu, aby váš obsah posunul podobným používateľom.

Súvisiace: Vzostup vertikálneho videa a jeho vplyv na sociálne médiá

5. Spoľahnite sa na obsah, ktorý funguje dobre

Táto stratégia nie je nová, ale je spoľahlivá. Keď budete mať knižnicu obsahu, analyzujte svoje minulé videá a urobte zámerné rozhodnutia o tom, ako tieto znalosti využiť vpred. Replikovanie obsahu, ktorý funguje dobre, nemusí byť proces orezávania súborov cookie, ale používanie konzistentných prvkov, ktoré sa používateľom páčia, zvyšuje pravdepodobnosť, že ho algoritmus posunie tým istým používateľom, ktorí s obsahom pôvodne interagovali. Vaše komentáre sú cenným prínosom na kvantifikáciu týchto rozlišovacích prvkov, ktoré pomáhajú používateľom identifikovať vás. Vaše publikum bude už komunikovať o častiach vašich videí, ktoré sa im páčia alebo ktoré im vynikajú, a loptičku na vašej strane budete opakovane využívať.

6. Opätovne použite svoj obsah naprieč platformami

Úspešné videá TikTok sa môžu stať úspešnými krátkymi videami YouTube alebo IG kotúčmi a naopak, video, ktoré má na TikTok slabý výkon, by sa mohlo stať úspešným na YouTube Shorts alebo na kotúčoch Instagram a Facebook. Stiahnite si svoj starý obsah, odstráňte vodoznak pôvodnej aplikácie a uverejnite ho v iných aplikáciách pomocou populárnych zvukov, aby ste využili výhody svojho úsilia pri vytváraní videí a zvýšili svoju stopu naprieč platformami.

Vybudovanie vlastnej platformy prostredníctvom krátkeho videoobsahu je investíciou vašej trpezlivosti a úsilia, ale časom uvidíte, že sa vaša práca vyplatí. Toto je príležitosť na vytváranie sietí, ako sa spojiť s podobnými tvorcami a potenciálnymi zákazníkmi a získať spätnú väzbu na váš obsah alebo produkty. Neexistuje žiadny strop pre úspech, ktorý môžete dosiahnuť krátke videáa už máte zdroje na dosah ruky, aby ste mohli začať uverejňovať príspevky ešte dnes.

Súvisiace: Prečo franšízové ​​značky musia začať využívať video marketingČítaj celý článok

Originál článok: https://www.entrepreneur.com/growing-a-business/how-to-use-short-form-video-content-to-grow-your-business/440841
__
entrepreneur.com – Všetky práva vyhradené

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.