Novinky

Ponuka: Rezervujte si Galaxy S24 a ušetríte 50 dolárov na vlajkovom telefóne

0 0Kredit: Samsung

Teraz je potvrdené, že ďalšia akcia Galaxy Unpacked sa bude konať 17. januára. Niet pochýb o tom, že séria Samsung Galaxy S24 bude uvedená na trh v ten deň, pričom predobjednávky pravdepodobne začnú v rovnakom čase ako udalosť. Od dnešného dňa si môžete skutočne rezervovať svoj telefón Galaxy S24 a získať kredit Samsung vo výške 50 USD len za to. Rezerváciou telefónu s Androidom nemáte absolútne žiadnu povinnosť predobjednať si telefón po uvedení na trh.

Aby bolo jasné, Samsung potvrdil udalosť, ale nie názov telefónu, ktorý bude uvedený na trh. To znamená, že všetky úniky a fámy, plus história uvádzania najnovších telefónov z radu Galaxy S v tomto ročnom období, znamenajú, že môžete mať takmer úplnú istotu, že Galaxy S24 je to, čo si vyhradzujete. Ak v ten deň padne nejaké veľké prekvapenie, môžete sa rozhodnúť, že svoju rezerváciu nebudete riešiť.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/deal-reserve-samsung-galaxy-s24-3399166/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.