Novinky

Zoznam prianí Google Pixel Buds Pro 2: Všetky funkcie, ktoré chcem vidieť

0 0


Pixel Buds Pro predstavovali veľký skok vpred pre rodinu Google Pixel Bud, pretože poskytujú špičkové funkcie, ako je odolnosť proti vode ANC a IPX4. O vlajkovej lodi skutočných bezdrôtových slúchadiel Google sme mohli povedať veľa pozitívnych vecí, ale to neznamená, že boli dokonalé. Nižšie je môj zoznam želaní pre to, čo by som chcel vidieť z Google Pixel Buds Pro 2.

Lepšie prispôsobenie by znamenalo dlhú cestu

Zdroj: https://www.androidauthority.com/google-pixel-buds-pro-2-3393809/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.