Novinky

Možné pozorovanie škriatkov v Argentíne spôsobuje rozruch online

0 0


Video (pozri nižšie), ktoré údajne ukazuje škriatka bežiaceho po ceste v Argentíne, sa stalo virálnym na sociálnych sieťach a vyvolalo diskusiu a špekulácie medzi obyvateľmi internetu. coasttocoastam.com.

Zábery údajne zaznamenala bezpečnostná kamera pred domom policajta v meste José de San Martín na Štedrý večer.

Video ukazuje, ako pes šteká na niečo mimo obrazovky, potom sa okolo kamery priblíži malá, tmavá postava, ktorá sa pohybuje veľmi rýchlo a pôsobí rozmazane.

Niektorí diváci naznačili, že by to mohla byť postava duende, mýtické stvorenie z latinskoamerického folklóru, o ktorom sa hovorí, že ide o zlomyseľného ducha alebo škriatka. Iní túto myšlienku odmietli s tým, že postava je buď človek alebo zviera, alebo že video je falošné.

Policajt, ​​ktorý kameru vlastní, miestnym médiám povedal, že v čase incidentu nebol doma, no neskôr skontroloval zábery a bol prekvapený tým, čo videl.

Povedal, že nevie, čo je to za postavu, ale neveril, že je to škriatok. Povedal tiež, že jeho pes nebol z postavy vystrašený, ale skôr zvedavý.

Video vyvolalo veľký záujem a komentáre na sociálnych sieťach, pričom niektorí používatelia zdieľali svoje vlastné príbehy a skúsenosti s duendes alebo inými paranormálnymi javmi.

Duende je humanoidná ľudová postava s variáciami z iberskej, iberoamerickej a latinskoamerickej kultúry, porovnateľná s trpaslíkmi, škriatkami alebo škriatokmi.

Niektorí vyjadrili strach alebo zvedavosť o postavu, zatiaľ čo iní si z nej robili žarty alebo memy. Video tiež pritiahlo pozornosť paranormálnych výskumníkov a vyšetrovateľov, ktorí vyjadrili želanie analyzovať záznam a vypočuť svedkov.


Čítať ďalej..

Zdroj článku: anomalien.com
Obrázok zdroj: https://pixabay.com/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.