Novinky

Rýchlou jazdou si poriadne zavaril, mladíkovi zadržali vodičák a dostal aj 700-eurovú pokutu (foto)

0 0

2024-01-02 11:09:51 – (SITA.sk)

S vysokou pokutou a zadržaným vodičským preukazom za rýchlu jazdu skončil 18-ročný vodič, ktorého pri porušení zákona prichytili nitrianski dopravní policajti počas osobitnej kontroly zameranej na meranie najvyššej dovolenej rýchlosti na ceste v katastri obce Neverice (okres Zlaté Moravce).

Ako informovala nitrianska krajská polícia na sociálnej sieti, mladý vodič vozidla Volkswagen Golf viedol auto mimo obce rýchlosťou 157 km/h, pričom na uvedenom úseku je povolená rýchlosť 90 km/h. Vodič tým prekročil najvyššiu povolenú rýchlosť o 67 km/h.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Policajti 18-ročnému vodičovi uložili blokovú pokutu vo výške 700 eur a z dôvodu insolventnosti zadržali aj…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/rychlou-jazdou-si-poriadne-zavaril-mladikovi-zadrzali-vodicak-a-dostal-aj-700-eurovu-pokutu-foto/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.