Novinky

Výhrady prezidentky ku kompetenčnému zákonu sa netýkali nového ministerstva, ohradila sa SNS

0 0

2024-01-02 15:11:07 – (SITA.sk)

Ani jedno slovo v odôvodnení, prečo prezidenta Zuzana Čaputová vetovala vládnu novelu kompetenčného zákona, nie je o výhrade vo vzťahu k novému ministerstvu cestovného ruchu a športu.

Ako ďalej v stanovisku konštatuje Slovenská národná strana, opozícia celú kritiku zamerala na vznik ministerstva, ktoré je potrebné pre Slovenskú republiku.

Slovenská republika môže v budúcnosti na synergii cestovného ruchu a športu zarábať do štátneho rozpočtu miliardy,“ uviedli národniari, ktorí veria, že Národná rada SR sa pri opätovnom hlasovaní opäť zjednotí v kompetenčnom zákone a bez súhlasu prezidentky tento zákon bude platný a účinný.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vyhrady-prezidentky-ku-kompetencnemu-zakonu-sa-netykali-noveho-ministerstva-ohradila-sa-sns/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.