Novinky

Kurilovská poverila vedením policajnej akadémie Šišuláka. Je to „jediná a jedinečná” univerzita, povedala (foto)

0 0

2024-01-02 15:23:46 – (SITA.sk)

Štátna tajomníčka Ministerstva vnútra SR Lucia Kurilovská v utorok poverila vedením Akadémie Policajného zboru v Bratislave Stanislava Šišuláka. Informovala o tom na sociálnej sieti s tým, že Šišulák bude poverený vedením akadémie do času, kým ho vymenuje prezidentka Zuzana Čaputová.

„Na Akadémii Policajného zboru mi veľmi záleží, je to „jediná a jedinečná” univerzita a som rada, že bude v dobrých rukách. Ja sa budem zo svojej pozície naďalej snažiť, aby akadémia rástla a rozvíjala sa a aby už nestagnovala, ako to bolo v posledných mesiacoch,“ uviedla Kurilovská.

Ako rektorka akadémie v minulosti pôsobila samotná Kurilovská….


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/kurilovska-poverila-vedenim-policajnej-akademie-stanislava-sisulaka-je-to-jedina-a-jedinecna-univerzita-povedala-foto/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.