Novinky

Video generátor Google VideoPoet AI: Čo to je a ako to funguje?

0 0Kredit: Calvin Wankhede / Android Authority

Keď Google v polovici roku 2023 oznámil jazykové modely PaLM 2 a Gemini, vyhľadávací gigant zdôraznil, že jeho AI je multimodálna. To znamenalo, že mohol generovať text, obrázky, zvuk a dokonca aj video. Jazykové modely ako GPT-4 od ChatGPT tradične vynikali iba pri reprodukcii textu. Najnovší model VideoPoet od Googlu však spochybňuje túto predstavu, pretože dokáže previesť textové výzvy na videá generované AI.

S VideoPoet sa Google stal prvým technologickým gigantom, ktorý oznámil AI schopnú generovať videá. A na rozdiel od predchádzajúcich pokusov Google tvrdí, že dokáže generovať aj scény s množstvom pohybu, a nie len jemnými pohybmi. V čom teda spočíva kúzlo VideoPoet a čo dokáže? Tu je všetko, čo potrebujete vedieť.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/google-videopoet-3398871/

Obrázok: androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.