Novinky

Unikli možné dátumy uvedenia Samsungu Galaxy S24 a výhody predobjednávky

0 0  • Podľa únikov by Samsung mohol uviesť sériu Galaxy S24 na trh 17. januára 2024 na podujatí Unpacked v San José v Kalifornii.
  • Séria vlajkových lodí by mohla začať s Galaxy AI.
  • Výhody predobjednávky série by mohli zahŕňať bezplatné rozšírenie úložiska a zľavy na Galaxy Buds FE a Galaxy Watch.

Sme čoraz bližšie k predstaveniu série Samsung Galaxy S24 a stále sa objavujú nové informácie o zariadeniach. Počuli sme zvesti o spustení v januári 2024 a teraz máme možný dátum! Úniky tiež zdôraznili potenciálne výhody predobjednávky, ktoré by spoločnosť Samsung mohla ponúknuť na sérii Galaxy S24.

Séria Galaxy S24 by mohla byť uvedená na trh 17. januára s Galaxy AI

Podľa úniku z Arsène Lupin, séria Galaxy S24 by mohla byť uvedená na trh 17. januára 2024. Udalosť Unpacked by sa mala konať v San José v Kalifornii o 10:00 PST. Priložený mediálny súbor prehrá animáciu pre Galaxy AI.Zdroj: https://www.androidauthority.com/samsung-galaxy-s24-possible-launch-date-preorder-benefits-leaked-3398941/

Obrázok: androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.