Novinky

Útoky proti Ukrajine dokazujú, že Rusko nemá záujem o mierové rokovania, tvrdí Michel

0 0

2024-01-02 20:41:44 – (SITA.sk)

Nedávne rozsiahle ruské útoky voči Ukrajine sú podľa predsedu Európskej rady Charlesa Michela ukážkou toho, že Moskva nemá záujem o mierové rokovania.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Ako informuje spravodajský portál Ukrajinská pravda, Charles Michel to uviedol na sociálnej a mikroblogovacej sieti X.

Únia stojí pri Ukrajine

„Pre každého, kto verí fámam, že Rusko má skutočný záujem o mierové rozhovory, rekordný počet bezpilotných lietadiel vypálených na Ukrajinu za posledných 24 hodín ukazuje skutočný zámer Moskvy,“ vyjadril sa Michel.

Poukázal pritom na to, že tieto útoky su o to cynickejšie, keďže ich Rusko…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/utoky-proti-ukrajine-dokazuju-ze-rusko-nema-zaujem-o-mierove-rokovania-tvrdi-predseda-europskej-rady-michel/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.