Novinky

Je nesprávne myslieť si, že sa vojna skoro skončí, uviedol izraelský šéf obrany

0 0

2024-01-02 20:11:40 – (SITA.sk)

Izraelský minister obrany vyhlásil, že nie je správne si myslieť, že Izrael čoskoro zastaví svoju vojnu proti palestínskemu militantnému hnutiu Hamas.

Viac o téme: Izraelsko-palestínsky konflikt

Počas návštevy vojakov v Pásme Gazy Joav Gallant skonštatoval, že takéto myslenie by bola chyba. „Bez jasného víťazstva nebudeme môcť žiť na Blízkom východe,“ poznamenal.

Gallant sa vyjadril, že Izrael zničil v severnom Pásme Gazy 12 práporov Hamasu. To podľa neho neznamená, že ho izraelskí vojaci celkom eliminovali, ale obmedzili jeho schopnosti. Minister odhadol, že z 15- až 18-tisíc bojovníkov na začiatku vojny zostalo niekoľko tisíc.

Na juhu…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/je-nespravne-mysliet-si-ze-sa-vojna-skoro-skonci-uviedol-izraelsky-sef-obrany/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.