Novinky

Slovan urobil zmeny v kádri, zraneného Wereka vystrieda Mahbod

0 0

2024-01-02 21:13:28 – (SITA.sk)

Aktuálne desiaty tím hokejovej extraligy HC Slovan Bratislava v úvode kalendárneho roka pristúpil k výmene dvoch legionárov.

Káder tímu opúšťa 32-ročný útočník Ethan Werek, ktorý sa zranil v úvode decembra a sezóna sa pre neho už skončila. Jeho miesto v tíme by mal zaujať iný kanadský rodák Samson Mahbod.

Odohral sedem duelov

Werek za Slovan odohral sedem duelov s bilanciou dva góly a jedna asistencia. V minulosti strávil niekoľko sezóne v klube Červená hviezda Kchun-lun a na ZOH 2022 reprezentoval Čínu.

Tridsaťštyriročný Mahbod už v minulosti hral…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/slovan-urobil-zmeny-v-kadri-zraneneho-wereka-vystrieda-mahbod/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.