Novinky

Galaxy S24 Ultra by mohol dostať veľkú inováciu pre video

0 0Kredit: Damien Wilde / Úrad pre Android
  • Úniky naznačujú, že Samsung Galaxy S24 Ultra by mohol získať možnosti nahrávania videa 4K 120fps.
  • Telefón tiež podporuje bezproblémové priblíženie pri 4K 60fps, čo naznačuje rovnosť v kvalite videa medzi šošovkami fotoaparátu.

Sme čoraz bližšie k predstaveniu série Samsung Galaxy S24 a stále sa objavujú nové informácie o zariadeniach. Niet pochýb o tom, že nové zariadenia budú v roku 2024 uchádzačmi o najlepšie telefóny s Androidom a na toto miesto sa zameriava s množstvom nových funkcií, ktoré prispejú k zážitku. Nový únik naznačuje, že Galaxy S24 Ultra by mohol posunúť hranice videografie smartfónov s funkciou nahrávania videa 4K 120fps a bezproblémovým zoomom a prepínaním objektívu.

Podľa leakera Ľadový vesmírSamsung Galaxy S24 Ultra by mohol získať funkciu nahrávania videa 4K 120fps, hoci únik spomína že funkcia je prítomná v testovaní a nie je zaručené, že sa dostane do finálnych verzií.Zdroj: https://www.androidauthority.com/samsung-galaxy-s24-ultra-4k120fps-videography-upgrade-3398950/

Obrázok: androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.