Novinky

Šutaj Eštok vymenoval do funkcie nového prezidenta Hasičského a záchranného zboru (foto)

0 0

2024-01-02 12:32:26 – (SITA.sk)

Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD) vymenoval do funkcie prezidenta Hasičského a záchranného zboru Adriána Mifkoviča. Ako ďalej informoval tlačový odbor rezortu vnútra, od 1. januára Mifkovič vo funkcii vystriedal doterajšieho prezidenta Pavla Mikulášeka.

Adrián Mifkovič do Hasičského a záchranného zboru nastúpil od roku 2004 ako hasič záchranár špecialista, zastával viacero riadiacich pozícií.

Od 1. júna 2020 do konca roka 2023 zastával pozíciu vedúceho oddelenia operačného riadenia a integrovaného záchranného systému Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave.

„Som presvedčený, že vedenie HaZZ povedie…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/sutaj-estok-vymenoval-do-funkcie-noveho-prezidenta-hasicskeho-a-zachranneho-zboru/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.