Novinky

Opitý vodič so zákazom šoférovania spôsobil v Kežmarku nehodu, spôsobená škoda je vyše 7-tisíc eur (foto)

0 0

2024-01-02 12:05:41 – (SITA.sk)

Z trestného činu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky a z trestného činu marenie výkonu úradného rozhodnutia obvinila polícia 48-ročného muža z okresu Kežmarok.

Nerešpektoval semafory

Ako informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, muž na Nový rok viedol osobné vozidlo po Michalskej ulici v Kežmarku, pričom nerešpektoval svetelné signalizačné zariadenie a vošiel do križovatky.

„Došlo k zrážke s osobným vozidlom a následne aj k nárazu do ďalšieho vozidla, ktoré stálo,“ uviedla Ligdayová. Po príchode policajnej hliadky na miesto nehody všetkých účastníkov podrobili dychovým skúškam.

Škoda za vyše 7-tisíc

„V…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/opity-vodic-so-zakazom-soferovania-sposobil-v-kezmarku-nehodu-sposobena-skoda-je-vyse-7-tisic-eur-foto/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.