Novinky

Správa: Samsung si v roku 2023 odhryzol z globálneho podielu Apple na trhu

0 0Kredit: Ryan McLeod / Úrad pre Android
  • Nová správa tvrdí, že celosvetový predaj prémiových telefónov v roku 2023 pravdepodobne medziročne vzrastie o 6 %.
  • Hoci celosvetový predaj prémiových smartfónov pravdepodobne porastie, predpokladá sa, že celkový globálny trh smartfónov bude klesať.
  • Apple si stále drží väčšinu trhového podielu, ale v porovnaní so Samsungom a ďalšími výrobcami OEM stratil určitú pôdu pod nohami.

Pre globálny trh so smartfónmi to bol v roku 2023 ťažký rok. Nová správa však tvrdí, že minulý rok nebol pre OEM až taký zlý, pretože segment prémiových smartfónov mohol byť svetlým bodom na inak slabom trhu.

Globálna technologická výskumná firma Counterpoint vydala novú správu o stave globálneho trhu prémiových smartfónov v roku 2023. Podľa prieskumu firmy sa očakáva, že celosvetový predaj prémiových smartfónov vzrástol v minulom roku medziročne o 6 %. Ak je to správne, išlo by údajne o nový predajný rekord prémiového segmentu.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/premium-smartphone-sales-bump-3399038/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.