Novinky

Pixel Watch konečne dostávajú funkciu, ktorá bola oznámená minulý mesiac

0 0Kredit: Rita El Khoury / Android Authority
  • Google spúšťa synchronizáciu režimu Nerušiť a pred spaním pre pôvodné hodinky Pixel Watch.
  • Táto funkcia bola prvýkrát dostupná na Pixel Watch 2.
  • Google oznámil, že tieto funkcie prídu do Pixel Watch už v decembri.

Keď spoločnosť Google minulý mesiac zverejnila decembrovú akciu Pixel Feature Drop, rôzne zariadenia Pixel získali množstvo nových funkcií. Pri tomto poklese funkcií mali pôvodné hodinky Pixel Watch získať funkciu Nerušiť a synchronizáciu režimu spánku pre Pixel Watch 2. Zdá sa, že táto funkcia sa práve začína zavádzať.

Prvý spozorovaný 9to5Google, majitelia hodiniek Pixel Watch teraz začínajú vidieť funkciu Nerušiť a synchronizáciu režimu pred spaním sľúbenú ešte v decembri. Ak chcete získať prístup k tejto funkcii, majitelia budú musieť prejsť na stránku Upozornenia v sprievodnej aplikácii Pixel Watch. Na tejto stránke uvidíte novú časť „Nerušiť a pred spaním“, kde môžete túto funkciu zapnúť alebo vypnúť.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/pixel-watch-new-features-3399107/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.