Novinky

Slovenské firmy investujú skôr do vlastného podnikania ako do finančných produktov

0 0

2024-01-01 11:07:06 – (SITA.sk)

Takmer 70 percent firiem nevyužíva žiaden spôsob zhodnocovania firemných prostriedkov. Vyplýva to z reprezentatívneho prieskumu, ktorý pre ČSOB vypracovala agentúra Datank.

Investícia do vlastného podnikania

Oslovení podnikatelia priznali, že investujú skôr do vlastného podnikania ako do finančných produktov. Firmy navyše nechcú viazať svoje peniaze na príliš dlhý čas. Zhodli sa na priemernej dĺžke šesť mesiacov.

Ako komentovala výsledky prieskumu manažérka oddelenia pre podnikateľov a malé firmy v…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vofinanciach/slovenske-firmy-investuju-skor-do-vlastneho-podnikania-ako-do-financnych-produktov/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.