Novinky

Ako maximalizovať každú fázu svojho franšízového predajného lievika pomocou videa

0 0


Za posledné desaťročie, predaj franšíz sa stal mimoriadne konkurenčným podnikom. Akákoľvek výhoda, ktorú môže jedna značka vyvinúť, kultivovať a nasadiť, môže spôsobiť alebo zlomiť jej úspech. A teraz viac ako kedykoľvek predtým, video marketing a výroba je kritickou súčasťou rastu franšízy.

Podľa interného prieskumu spoločnosti Franchise IQ 87 % jej zákazníkov uviedlo, že použitie videa – najmä posudkov – bolo dôležitým faktorom pri ich rozhodovaní o kúpe franšízovej príležitosti. prečo? Pretože videá vytvárajú trvalé dojmy v mysliach súčasných a budúcich franšízantov.

Vizuály sú neuveriteľne výkonným nástrojom na sprostredkovanie informácií a vytváranie spojenia s kandidátmi na franšízu – čo nie je prekvapujúce, ak vezmeme do úvahy, že ľudia trávia tretinu svojho času online sledovaním videí. Ale urobiť z nich silnú súčasť vášho marketingového mixu a pomôcť vám naplniť predajný lievik, musíte poznať konkrétny typ video obsahu, ktorý sa má nasadiť v každej fáze. Tu je to, čo robiť.

Súvisiace: Spojenie s cieľovým publikom prostredníctvom videa

Horná časť lievika

Najhodnotnejšie videá na začiatku jednoducho predstavia potenciálnym zákazníkom vašu značku. Videá s generálnym riaditeľom alebo zakladateľom značky môžu byť skvelé, pretože umožňujú divákom pochopiť, kto stojí za spoločnosťou. Môže byť tiež efektívne predstavovať súčasných franšízantov, ktorí vyvinuli a udržiavajú úspešnú prevádzku.

Okrem toho môžu videá reagovať na bežné námietky, ktoré môžu mať potenciálni kupci, alebo môžu pokrývať rôzne kandidátske osobnosti s nádejou, že nadviažu osobné spojenie s vaším ďalším franšízantom.

Súvisiace: Prečo franšízové ​​značky musia začať využívať video marketing

Stred lievika

Teraz je čas zamerať sa na budovanie dôvery potenciálnych kandidátov. Videá s posudkami franšízanta sú na to skvelé; ukazujú, aký úžitok majú skutoční podnikatelia z toho, že sa stali súčasťou vašej franšízovej rodiny. Mali by ste zvážiť aj videá, ktoré predstavujú skutočnú podporu, ktorú môžu kandidáti očakávať od vašej značky, pretože presne ukážu, s kým by potenciálni vlastníci mohli každodenne pracovať. A „denné“ montáže dávajú kandidátom predstavu o tom, ako by mohol vyzerať ich vlastný život.

Jedno upozornenie: Nešetrite na rozprávanie príbehov v tomto štádiu.

Nechcete presne segment s dĺžkou filmu, ale ak sa to urobí správne, tieto videá môžu skutočne nakresliť obraz, ktorý presvedčí kandidáta, že môže uspieť ako vlastník franšízy a užívať si lepší život. Uistite sa, že nenatáčate len v ústredí; ukázať život franšízanta doma aj s jeho rodinou a deťmi.

Súvisiace: Ako vytvoriť lievik digitálneho marketingu

Spodná časť lievika

Toto je vaša šanca vytvoriť humbuk o blížiacom sa dni objavu. Prečo je to dôležité? Pretože je to moment, kedy sa potenciálni kandidáti rozhodujú, či sa k vám pripoja rastúca franšíza rodina!

Niektoré z týchto videí môžu byť všetky o detailoch, vrátane tých najhrubších o systémoch a operáciách. (Rýchle zostrihy vzájomne súvisiacich scén môžu byť efektívne a zábavné!) Ale väčším posolstvom týchto videí by malo byť, že vaši potenciálni zákazníci sa budú v organizácii hneď cítiť ako doma. Skvelým príkladom je rýchla zvýrazňovacia cievka v štýle prskania, ktorá predstavuje všetkých zamestnancov spoločnosti pracujúcich ako tím. Potom môže byť veľká, srdečná uvítacia montáž o to bližšie, čo potrebujete, aby ste kandidáta primäli k podpisu na bodkovanú čiaru. Koniec koncov, chcete ukázať potenciálnym zákazníkom, že nekupujú len koncept, ale kupujú si rodinu, ktorej záleží na ich úspechu.Čítaj celý článok

Originál článok: https://www.entrepreneur.com/franchises/how-to-maximize-each-stage-of-your-franchise-sales-funnel/448256
__
entrepreneur.com – Všetky práva vyhradené

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.