Novinky

Ruský útok na Charkov zabil jednu civilistku a zranil 41 obyvateľov mesta (video+foto)

0 0

2024-01-02 09:56:31 – (SITA.sk)

Najmenej jedna civilistka zomrela a ďalších 41 ľudí utrpelo zranenia v utorok ráno pri ruskom raketovom útoku na mesto Charkov na východe Ukrajiny.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Oznámil to gubernátor oblasti Oleh Synjehubov na komunikačnej platforme Telegram. Informuje o tom spravodajský web Ukrajinská pravda.

Gubernátor dodal, že lekári pomáhajú 22 zraneným a 16 ľudí previezli do nemocnice. Podľa jeho slov ruský útok poškodil obytné domy a zariadenia civilnej infraštruktúry.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/rusky-utok-na-charkov-zabil-jednu-civilistku-a-zranil-41-obyvatelov-mesta-videofoto/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.