Novinky

SaS vyzýva rezort vnútra, aby bezodkladne konal a zastavil vydávanie potvrdení o zotrvaní migrantom neznámeho pôvodu

0 0

2024-01-02 10:35:41 – (SITA.sk)

Ministerstvo vnútra naďalej vydáva potvrdenia o zotrvaní aj pre tých migrantov, o ktorých nevie, odkiaľ pochádzajú. Konštatuje to opozičná strana Sloboda a Solidarita, pričom rezort vyzýva, aby vydávanie potvrdení zastavil.

„Napriek tomu, že to bol práve Robert Fico (Smer-SD), ktorý populisticky robil z migrantov predvolebnú tému a strašil ich nekontrolovateľným príchodom, po nástupe k moci nespravil, okrem jednej smiešnej akcii na hranici s vodnými delami a koňmi, absolútne nič,“ konštatuje SaS.

Ako ďalej uvádza, vydávanie potvrdení je v rozpore s ustanoveniami Správneho poriadku a zákona o pobyte cudzincov, ako upozorňuje aj…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/sas-vyzyva-ministerstvo-vnutra-aby-bezodkladne-konalo-a-zastavilo-vydavanie-potvrdeni-o-zotrvani-migrantom-neznameho-povodu/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.