Novinky

Najlepšie nositeľné zariadenia, na ktoré sa teším v roku 2024: Samsung, Apple, Google, Garmin a ďalšie

0 0Kredit: Kaitlyn Cimino / Android Authority

Vo všeobecnosti mal rok 2023 čo ponúknuť nadšencom nositeľných zariadení. Spoločnosť Google vylepšila svoju začínajúcu zostavu inteligentných hodiniek úctyhodným pokračovaním Pixel Watch, zatiaľ čo spoločnosť Garmin dokázala, že kľúčom je konzistentnosť s niekoľkými úspešnými spusteniami. Apple predstavil nový výkonný procesor a funky ovládanie gestami, zatiaľ čo Fitbit sa opäť zameral na svoje zostavy fitness trackerov. Tento rok sa skrátka ukázali hrať všetci hlavní konkurenti.

A napriek tomu už teraz túžim vidieť to najlepšie, čo rok 2024 ponúkne. Dúfam vo všetko od zdokonalenia softvéru cez lepšiu výdrž batérie a lepšiu integráciu až po inovácie. Nižšie sú uvedené najlepšie nositeľné zariadenia, ktoré sa teším na testovanie v roku 2024.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/upcoming-wearables-smartwatches-fitness-trackers-smart-rings-3394380/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.