Novinky

Aké telefóny používa tím Android Authority? (Vydanie 2024)

0 0Kredit: Ryan Haines / Android Authority

Od ASUSu a Apple až po Samsung a Xiaomi, každý rok kontrolujeme množstvo telefónov. Ale po dokončení všetkých testov, aké telefóny v skutočnosti používame ako naše primárne zariadenia alebo každodenné ovládače?

Anketujeme Android Authority tímu každý rok zisťovať, ktoré telefóny používame ako každodenných ovládačov, siahajúc až do roku 2018 a s naším posledným prieskumom, ktorý sa uskutoční v roku 2022. Je tu opäť ten čas a my sme sa členov nášho tímu opýtali na telefóny, ktoré od začiatku roku 2024 používajú ako svoje primárne zariadenia.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/android-authority-phones-2024-3396434/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.