Novinky

Izrael sa bude brániť na Medzinárodnom súdnom dvore, obvinenia z genocídy považuje za krvavé ohováranie

0 0

2024-01-02 16:17:13 – (SITA.sk)

Izrael sa bude brániť proti obvineniam z genocídy Palestínčanov v Pásme Gazy, ktoré voči nemu vzniesla Juhoafrická republika na Medzinárodnom súdnom dvore.

 

Krvavé ohováranie

Predstaviteľ izraelského úradu vlády Ejlon Levy v utorok vyhlásil, že Juhoafrická republika „poskytuje politické a právne krytie“ útoku palestínskeho militantného hnutia Hamas zo 7. októbra, ktorý vyvolal terajšiu vojnu.

Viac o téme: Izraelsko-palestínsky konflikt

„Štát Izrael sa postaví pred Medzinárodný súdny dvor v Haagu, aby rozohnal absurdné krvavé ohováranie Juhoafrickej republiky,“ povedal Levy.

Málokedy spolupracuje

Juhoafrická republika sa na Medzinárodný súdny dvor obrátila v piatok, pričom požiadala súd, aby nariadil Izraelu zastaviť útoky.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/izrael-sa-bude-branit-na-medzinarodnom-sudnom-dvore-obvinenia-z-genocidy-povazuje-za-krvave-ohovaranie/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.