Novinky

Bojové lietadlo nedopatrením vypustilo muníciu na ruskú obec, vznikli tak škody na šiestich budovách

0 0

2024-01-02 15:28:06 – (SITA.sk)

Jedno z ruských bojových lietadiel nedopatrením zhodilo muníciu na ruskú obec. Ruské ministerstvo obrany uviedlo, že jedno z jeho lietadiel omylom vypustilo muníciu nad obcou Petropavlovka vo Voronežskej oblasti. Vznikli tak škody na šiestich budovách, ale nikto neutrpel zranenia.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Ministerstvo sa vyjadrilo, že zriadili výbor, ktorý určí príčinu incidentu a posúdi škody. Muníciu, ktorú lietadlo zhodilo na obec, nešpecifikovalo.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/bojove-lietadlo-nedopatrenim-vypustilo-municiu-na-rusku-obec-vznikli-tak-skody-na-siestich-budovach/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.