Novinky

Galaxy S3 a Galaxy Note 2 dostávajú Android 14, aj keď neoficiálne

0 0Kredit: Damien Wilde / Úrad pre Android
  • Vývojár vydal Lineage OS 21, založený na Androide 14, pre Galaxy S3 a Galaxy Note 2.
  • Galaxy S3 a Galaxy Note 2 boli vydané v roku 2012 a boli naposledy aktualizované na Android 4.4 Kitkat s Touchwiz od Samsungu.

Samsung predstavil Galaxy S3 a Galaxy Note 2 už v roku 2012 a sú to legendárne zariadenia samy osebe. Samozrejme, telefóny sa už dávno nevyrábajú a ak nejaký používate aj po 12 rokoch, odporúčame vám prejsť na novší telefón Samsung. Pre nadšencov a nadšencov, ktorí majú telefón stále v zásuvke, by vás potešilo, že teraz môžete upgradovať oba telefóny na Android 14, aj keď neoficiálne, prostredníctvom vlastnej ROM.

Vývojár vlastnej ROM tretej strany zverejnil vlastné ROM Lineage OS 21 pre Galaxy S3 a Galaxy Note 2. Tieto vlastné ROM sú založené na Androide 14. Najmä Lineage OS je známy tým, že využíva čistý Android a robí menšie no zmysluplné úpravy.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/samsung-galaxy-s3-note-2-android-14-lineage-os-3398976/

Obrázok: androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.