Novinky

Fairmont Baku v Baku's Flame Towers: Jeden z najvyšších hotelov na svete

0 0


Poznámka redakcie: Séria CNN Travel často prináša sponzorstvo pochádzajúce z krajín a regiónov, ktoré profilujeme. CNN si však ponecháva plnú redakčnú kontrolu nad všetkými svojimi správami. Prečítajte si zásady.CNN

Od tradičných trhovísk, mešít a pamiatok svetového dedičstva UNESCO až po futuristické mrakodrapy, hlavné mesto Baku Azerbajdžanponúka eklektický mix starého a nového.

Medzi najúžasnejšie prírastky modernej panorámy patria Flame Towers, trio do neba vysokých stavieb, ktoré pripomínajú ohnivé jazyky siahajúce vysoko nad Kaspické more.

Navrhnuté americkou architektonickou firmou HOK a veža 1 s výškou 182 metrov sú najvyššími budovami v Azerbajdžane.

A návštevníci v nich môžu bývať – jedna budova je obytná, jedna slúži na kancelárske účely, zatiaľ čo tretia, 165 metrov vysoký Fairmont Baku, je moderný päťhviezdičkový hotel.

ten…


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnn.com/travel/article/fairmont-baku-flame-towers-azerbaijan/index.html
Obrázok zdroj: CNN.COM

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.