Novinky

Bývalý šéf NOAA tvrdí, že bol v kontakte s mimoľudskou inteligenciou

0 0


Kontradmirál na dôchodku Tim Gallaudet, bývalý šéf Národného úradu pre oceán a atmosféru (NOAA), nedávno obhajoval zvýšenú transparentnosť týkajúcu sa neidentifikovaných lietajúcich objektov (UFO) a neidentifikovaných vzdušných javov (UAP).

V pozoruhodnom rozhovore s NewsNationGallaudet, uznávaná osobnosť s vynikajúcou kariérou, naznačil, že vláda sa stretla s „neľudskou inteligenciou“.

“S touto technológiou sa stále snažíme učiť a mohla by nám poskytnúť výhodu v akomkoľvek vojenskom konflikte,” uviedol Gallaudet.

Rozpracoval strategické dôvody zadržania konkrétnych podrobností o tejto technológii, pričom zdôraznil jej potenciálny vojenský význam. Gallaudet však tiež vyjadril svoje presvedčenie, že je čas zverejniť interakcie s neľudskou inteligenciou.

Počas toho istého rozhovoru si Gallaudet spomenul na incident zo svojho pôsobenia v námorníctve, ktorý teraz vníma ako potenciálne krytie.

„Jednou z mojich prác v námorníctve som bol hlavným meteorológom námorníctva v čase, keď sa Orion stretával s UAP pri USEast Coast,“ povedal.

Zdieľal, že tieto stretnutia sa odohrali vo výcvikovom vzdušnom priestore a predstavovali bezpečnostné riziká vrátane kolízií vo vzduchu, no námorníctvo ich dostatočne neriešilo.

Gallaudet odhalil, že e-mail súvisiaci s pozorovaním UAP bol odstránený z jeho počítača v zabezpečenej sieti, čo ďalej naznačuje snahy zakryť takéto incidenty.

Okrem toho Gallaudet vyjadril podporu tvrdeniam Davida Gruscha, bývalého spravodajského úradníka, ktorý prišiel s obvineniami z tajných programov na vyhľadávanie UFO.

Grusch vo svojom nedávnom rozhovore s Elizabeth Vargas z NewsNation uviedol, že dostal dodatočné povolenie na zdieľanie „z prvej ruky“ poznatkov týkajúcich sa hnutia za transparentnosť UFO/UAP.

“Budem diskutovať o tom, čo v skutočnosti viem z prvej ruky,” uviedol Grusch, pričom uznal predchádzajúce obmedzenia týkajúce sa jeho schopnosti zverejňovať informácie kvôli obmedzeniam Pentagonu a spravodajskej komunity (IC).

Vyhlásenia Gallaudeta a Gruscha pridávajú významnú váhu prebiehajúcej konverzácii o UFO a UAP, čo naznačuje hlbšiu zložitosť a potenciálne zapojenie vlády.

Ich výzva na transparentnosť odráža rastúcu túžbu medzi úradníkmi aj verejnosťou pochopiť tieto záhadné stretnutia a ich dôsledky.


Čítať ďalej..

Zdroj článku: anomalien.com
Obrázok zdroj: https://pixabay.com/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.