Novinky

Ako získať späť kontrolu nad svojím časom pomocou videa

0 0


Názory vyjadrené prispievateľmi podnikateľa sú ich vlastné.

Pochybujem, že ako podnikatelia si niekto z nás začne myslieť: „Chcem si založiť vlastný biznis, aby som mohol pracovať 16 hodín denne, sedem dní v týždni roky a roky, až kým to nebude dostatočne ziskové, aby som si mohol vziať trochu času. vypnúť a užívať si život.” Úprimne povedané, to robí väčšina podnikateľov. V skutočnosti, pre mnohých podnikateľov, že 24/7 grind nikdy končí! Snažíme sa niečo vybudovať, ale počas toho strácame naše najdôležitejšie aktívum: kontrolu nad naším časom.

Budovanie podnikania robí vyžadujú obrovské množstvo čas a energiu. Ale ak to postavíme inteligentne a využijeme svoj čas efektívne, získame kontrolu nad naším časom aj pri jeho budovaní. Pri budovaní svojich dvoch podnikov som zistil, že kľúčom číslo jedna k efektívnemu využívaniu času a odomknutiu časovej slobody – konečnej slobody – je používanie video.

Súvisiace: Ako získať späť kontrolu nad svojím časom

Videá sú jedno a hotovo

Niektorí z mojich nových študentov sa obávajú, že videá zaberú príliš veľa času a už sú zahltení. Áno, vytvorenie si vyžaduje čas dobré videá (aj keď je to tým rýchlejšie, čím viac to robíte). Keď však vytvoríte video raz, môžete ho použiť opakovane.

Napríklad, keď som bol aktívny v realitách, natáčal som svoju prezentáciu ponuky. Pred zoznamom stretnutí by som toto video poslal potenciálnym klientom. Potom, keď sme sa stretli tvárou v tvár, nestrácal som čas prechádzaním základných informácií. Strávil som svoj čas efektívnejším riešením ich konkrétnych obáv a otázok. Týmto jedným videom som ušetril doslova tisíce hodín. A vytvorenie mi trvalo menej ako hodinu!

Video buduje vzťah

Video vytvára vzťah (nazývaný parasociálny vzťah) medzi vami a divákom. Spomeňte si na hlásateľa, ktorého sledujete každý večer, alebo na chlapíka v reklame Štátnej farmárskej poisťovne. Nemáte pocit, že ich poznáte, aj keď ste sa s nimi nikdy nestretli?

Osobný prístup je stále nevyhnutný v každom podnikaní. Ľudia chcú spojenie a prostredníctvom videa, cítia sa s vami spojení, najmä ak vidia veľa vašich videí. Vidia a počujú vás a majú pocit, kto ste. Majú pocit, že vás poznajú, aj keď ste sa nikdy nestretli tvárou v tvár. Začnú vás mať radi a dôverovať vám a chcú s vami obchodovať.

Video vás dostane na niekoľko miest naraz

S videami, či už poskytovaním služieb zákazníkom resp marketing vášho produktu, „vy“ môžete byť na viacerých miestach súčasne. Zatiaľ čo fyzické vediete tímovú poradu, „video vy“ môže klientom ukázať, ako z vášho produktu vyťažiť maximum. „Video vy“ môže tiež zdieľať cenné poznatky o vašom odvetví, aby ste prilákali nových zákazníkov alebo zaželali niekomu všetko najlepšie k narodeninám – a to všetko súčasne. Nemusíte sa zblázniť, keď chcete byť kdekoľvek chcete. Video vás pokrylo.

Súvisiace: 5 dôvodov, prečo vaša firma neprežije recesiu bez tohto kľúčového nástroja

Videá fungujú 24/7

Videá fungujú za vás, keď raňajkujete, cvičíte a dokonca aj spíte! Namiesto toho, aby ste sami pracovali 24 hodín denne, 7 dní v týždni, môžete nechať svoje videá na trhu, odpovedať na otázky alebo zdieľať najnovšie informácie o svojom odvetví.

Moji potenciálni zákazníci a komunita môžu sledovať hodiny a hodiny mojich videí, keď som na rande s manželom alebo pracujem na svojej ďalšej knihe. Môžu prehltnúť všetky informácie, po ktorých ich srdce túži, bez toho, aby so mnou niekedy priamo hovorili. Nemusím byť v pohotovosti večer alebo cez víkendy, pretože moje videá sú v pohotovosti pre mňa.

Súvisiace: 5 tipov, ako vysvetliť podnikanie masám pomocou videa

Video rešpektuje čas vášho zákazníka

Nechcete sa uprostred noci objaviť pri kuchynskom stole vášho zákazníka (a pravdepodobne si to neželajú). S videom vás však môžu sledovať a počúvať, kedykoľvek budú chcieť. Môžu byť v pyžame alebo pri pokladni a stále majú prístup k vám a vašim vedomostiam. Nemusia prerušiť ich deň aby od vás získali informácie, ktoré chcú alebo potrebujú. Nemusia pracovať okolo vašej pracovnej doby, aby mali odpovede na mnohé zo svojich otázok alebo získali potrebné informácie.

Video je ďalekosiahle

S koľkými ľuďmi sa môžete porozprávať a spojiť sa s nimi za mesiac? Aj keď robíte obrovské prezentácie stovkám ľudí, koľko z nich si môžete zarezervovať každý mesiac? Keď vytvoríte dobré video a správne ho distribuujete, môžete získať desaťtisíce zhliadnutí (to znamená, že video nielen skryjete na svojom webe, ale umiestnite ho na platformy sociálnych médií). Môžete osloviť ľudí, ktorí s vami chcú obchodovať, ktorých by ste nikdy nestretli.

Čo budeš robiť so svojím časom?

Keď sa rozhodnete používať video vo svojom podnikaní, vy vrátiť svoj čas. Zábavná otázka znie: Čo urobíte s tým časom? Napíšeš knihu? Vybudovať ďalší biznis? Tráviť viac času s rodinou a priateľmi? To všetko som urobil.

Kým som pochopil a využil silu videa, môj život bol celý o dobiehaní. Všetko som urobil, ale často za cenu môjho osobného života a zdravia. Videl som limit v tom, ako ďaleko som mohol dotiahnuť svoje podnikanie, pretože som mal stále príliš veľa miest, kde by som mohol byť, a ľudí, s ktorými som sa mohol spojiť, aj keď som si priviedol tím podpory. Video to všetko zmenilo a teraz sa moje podnikanie rozrástlo ďaleko za hranice, ktoré som videl v minulosti.

Ak teda chcete späť svoj čas, aj keď budujete svoje podnikanie, naučte sa využívať neuveriteľnú silu videa.Čítaj celý článok

Originál článok: https://www.entrepreneur.com/growing-a-business/how-to-take-back-control-of-your-time-with-video/441156
__
entrepreneur.com – Všetky práva vyhradené

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.