Novinky

365.bank má za sebou úspešný rok, rástla v predaji spotrebných úverov, podielových fondov aj z pohľadu aktívnych klientov

0 0

2024-01-02 10:15:43 – (SITA.sk)

365.bank sa v roku 2023 darilo. Podľa jej vyjadrení má za sebou úspešný rok aj z pohľadu obchodných čísel. Banka rástla v predaji spotrebných úverov približne o pätinu.

Nárast predaja podielových fondov

Predaj podielových fondov narástol takmer o tretinu. Banka rástla aj z pohľadu aktívnych klientov, pričom zaznamenala nárast približne o desatinu.

„V súvislosti so svojou stratégiou aj uplynulé obdobie utlmovala financovanie korporátnych klientov a prehlbuje svoje hlavné zameranie na retailových klientov,“ povedala pre SITA PR manažérka 365.bank Katarína Dubeňová.

Medzibankové sadzby a úvery na bývanie

V kontexte…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vofinanciach/365-bank-ma-za-sebou-uspesny-rok-rastla-v-predaji-spotrebnych-uverov-podielovych-fondov-aj-z-pohladu-aktivnych-klientov/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.