Novinky

STARLUX, najnovšia taiwanská letecká spoločnosť, prichádza s príbehom Shakespearovho pôvodu

0 0
CNN

Taiwanský start-up STARLUX Airlines predstaví svoje prvé lety v januári 2020 a môže byť prvým novým hráčom za posledných 30 rokov, ktorý naruší duopolný letecký trh na ostrove.

A to ešte pred nosičom, dab Taiwanu prvá luxusná boutique letecká spoločnosť, vypustila do vzduchu svoje prvé lietadlo, vytvára rozruch.

Jedenásť minút po otvorení online predaja leteniek 16. decembra vypredal dopravca so sídlom v Tchaj-peji všetky miesta na svojich prvých troch letoch – Taipei-Macau, Taipei-Penang a Taipei-Danang.

Pozorovatelia letectva aj široká verejnosť sú však znepokojení z iného dôvodu: Následná dráma zahŕňajúca zakladateľa STARLUX Changa Kuo-wei, ktorá je taká šťavnatá, že ju miestne médiá označujú za „princa Hamleta“ leteckého priemyslu.

Chang Kuo-wei založil STARLUX Airlines potom, čo bol vylúčený zo svojho rodinného podniku EVA Airways.

Tento shakepearovský príbeh zapustil korene v roku 2016, keď Chang Yung-fa,…


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnn.com/travel/article/starlux-airlines-taiwan/index.html
Obrázok zdroj: CNN.COM

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.