Novinky

Ráž je za prepojenie D1 a R1 cez Donovaly, podľa štúdie ministerstva dopravy je to však nereálne (video)

0 0

2023-12-31 17:27:32 – (SITA.sk)

Ministerstvo dopravy SR spochybňuje výsledky vlastnej koncepčnej štúdie možností severojužného cestného prepojenia cez stredné Slovensko medzi diaľnicou D1 a rýchlostnou cestou R1. Nové vedenie ministerstva nemieni rešpektovať závery štúdie z októbra tohto roka o tom, že prepojiť D1 s R1 cez Donovaly, ani cez Turiec sa v súčasnosti neoplatí.

Rezort dopravy na čele s ministrom Jozefom Rážom (nominant Smeru-SD) chce napriek tomu pokračovať v príprave budúceho prepojenia D1 a R1, hoci podľa štúdie je to nereálne. Zmenu postoja nepodložil žiadnou analýzou ani neinformoval o možných zdrojoch financovania zámeru v…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasadoprava/raz-je-za-prepojenie-d1-a-r1-cez-donovaly-podla-studie-ministerstva-dopravy-je-to-vsak-nerealne-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.