Novinky

Pražská masová streľba na Karlovej univerzite

0 0


Študent zabarikáduje dvere, keď strelec vyčíňa, na pražskej univerzite zabil najmenej 15 ľudí.
Študent zabarikáduje dvere, keď strelec vyčíňa, na pražskej univerzite zabil najmenej 15 ľudí. Jakob Weizman

Postgraduálny študent Jakob Weizman (25) povedal CNN, že bol v triede so svojím profesorom, keď počuli, čo znelo ako výstrely a výkriky – a potom zvuky zosilneli.

“Môj profesor sa pokúsil zamknúť dvere, ale nefungovalo to,” povedal Weizman. Našťastie sa Weizmanovi podarilo konečne zamknúť dvere, povedal. O chvíľu neskôr začali tlačiť nábytok v triede k dverám, aby vytvorili barikádu.

“Asi po piatich minútach sa niekto pokúsil veľmi prudko otvoriť dvere,” povedal Weizman. Verí, že to mohol byť strelec, ale nevie to naisto.

“Po tom, čo som urobil barikádu a zamkol dvere, som sa schoval pod stôl a pripravoval som sa na všetko, čo sa môže stať,” dodal Weizman. “Nevedel som, či ide cez dvere alebo z okna.”

Weizman, ktorý pre CNN povedal, že žil 15 rokov v Spojených štátoch, si nikdy nemyslel, že…


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnn.com/europe/live-news/prague-shooting-charles-university-12-21-23/index.html
Obrázok zdroj: CNN.COM

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.