Novinky

Poľsko bude na „testovanie hraníc“ reagovať „ráznejšie“, Moskva bez „konkrétnych dôkazov“ o rakete neposkytne vysvetlenie

0 0

2023-12-31 08:33:19 – (SITA.sk)

Moskva sa nechystá podať vysvetlenie v súvislosti s ruskou raketou v poľskom vzdušnom priestore, kým nedostane „konkrétne dôkazy“, že to bola ruská raketa. Ako referuje web Kyiv Independent s odvolaním sa na ruské médiá, uviedol to ruský splnomocnenec pre zahraničné veci v Poľsku Andrej Ordaš.

Poľský vzdušný priestor

Poľské ministerstvo zahraničných vecí 29. decembra informovalo, že si predvolalo Ordaša po tom, ako ruská raketa vstúpila do poľského vzdušného priestoru počas ranného masívneho útoku proti Ukrajine.

Námestník poľského ministra zahraničných vecí Władysław Teofil Bartoszewski odovzdal Ordašovi nótu, v ktorej žiadal…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/polsko-bude-na-testovanie-hranic-reagovat-raznejsie-moskva-bez-konkretnych-dokazov-o-rakete-neposkytne-vysvetlenie/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.