Novinky

Korčok: Keď v paláci bude sedieť len ďalší verný premiérov človek, tak Slovensko skrátka prevalcujú (video)

0 0

2023-12-31 09:23:11 – (SITA.sk)

Exminister zahraničných vecí a kandidát na prezidenta Ivan Korčok v nadchádzajúcom roku vynaloží všetku svoju energiu na to, aby uspel v prezidentských voľbách.

Nestabilita, hádky a nezmyselné spory

Ako ďalej uviedol vo svojom vyhlásení, uplynulý rok sa niesol v znamení nestability, hádok a často nezmyselných sporov. Očakávanú úľavu podľa Korčoka nepriniesli ani septembrové voľby, pretože napriek sľubom vládnej koalície o upokojení spoločnosti, sme svedkami presného opaku.

„Ku každej vláde budem prísny, ale spravodlivý. Je právom vlády rozhodovať o veciach, ako uzná za vhodné, je však povinnosťou ostatných…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/korcok-ked-v-palaci-bude-sediet-len-dalsi-verny-premierov-clovek-tak-slovensko-skratka-prevalcuju-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.