Novinky

Najlepšie video marketingové poradenstvo pre franšízové ​​značky

0 0


Názory vyjadrené prispievateľmi podnikateľa sú ich vlastné.

Neustále narastajúca konkurencia medzi franchisormi o získanie vzájomnej výhody viedla k niektorým inovatívnym marketingovým kampaniam a iniciatívam. Uprostred tohto pozadia, video marketing sa stala dôležitou súčasťou mnohých značiek práve preto, že sa dá využiť mnohými spôsobmi. Vznikla však aj určitá komplikácia – kde nasadiť video, ktoré najlepšie vyhovuje širokej škále výziev súvisiacich so značkou.

Ak ste poskytovateľom franšízy, ktorý ešte nevyvinul komplexnú video marketingovú stratégiu, existujú tri hlavné oblasti, na ktoré by ste mali sústrediť svoje úsilie: rozvoj a predaj franšízy, nábor a školenie. Nižšie je niekoľko rád o používaní videa pre každú z týchto dôležitých kategórií.

Súvisiace: 5 dôvodov, prečo potrebujete video vo svojej marketingovej stratégii (so štatistikami, ktoré to dokazujú)

Videá, ktoré zvyšujú rozvoj franšízy a predaj

Poslednou z troch oblastí brand marketingu s najvyššou hodnotou pre video je rozvoj predaja. A jeden z najlepších spôsobov komunikácie sociálny dôkaz vašej značky zahŕňa videá v štýle posudkov. Správne, to, čo v skutočnosti predávate, je úplná vízia, ktorú značka ponúka. Nielen „kto“, „čo“ a „kde“ vášho obchodného modelu, ale aj „prečo“. Ak potrebujete zvýšiť svoje úsilie v oblasti predaja, použite referencie, ktoré obsahujú úspešných vlastníkov franšízy, ktorí boli kedysi neistými podnikateľmi – rovnako ako cieľový trh, ktorý chcete dosiahnuť.

Na podporu úsilia o rozvoj franšízy, používať posudky že dostať reálny. Predstavte skutočných ľudí, ktorí zdieľajú skutočné skúsenosti, ktoré zahŕňajú skutočné spôsoby, akými sa ich životy zmenili k lepšiemu. Byť špecifický! Komunikujte skutočné skúsenosti, ktoré demonštrujú slobodu a flexibilitu, ktorá prichádza s vlastníctvom franšízy – najmä vaše vyhliadky na vlastníctvo. Posudky, ktoré predstavujú generálneho riaditeľa v jeho kancelárii a zdieľajú podrobnosti o príležitosti vašej značky, sú skvelé. To je to, čo väčšina ľudí očakáva, že uvidí.

Potrebujete však aj druhý druh posudku – taký, ktorý sa odohráva na mieste natáčania. Predstavte si video s výpoveďou z pohľadu prvej osoby, ktoré predstavuje úspešného držiteľa franšízy na ich vlastnom dvore s ich šťastnými deťmi, ktoré sa hrajú v pozadí. Teraz by to mohlo byť ktokoľvekvrátane diváka, ktorý si počas pozerania pravdepodobne predstavuje vo vašom systéme ako franšízanta.

Videá, ktoré prospievajú náboru

Franchisori, či už vznikajúca značka, alebo tí, ktorí už dosiahli magický 50-jednotkový míľnik, neustále potrebujú napĺňať svoj predajný kanál kvalitnými potenciálnymi zákazníkmi. Noví franšízanti sú miazgou značky a každá nová ocenená jednotka posilňuje systém ako celok. A video môže tiež pomôcť franchisorom získať týchto potenciálnych zákazníkov. Ak sa chystáte nasadiť video na interný a externý nábor, kľúčom je ponúknuť obsah, ktorý prezentuje vašu firemnú kultúru. Urobte zo svojich kľúčových odlišovateľov hviezdu show predstavením aspektov vášho obchodného modelu, ktoré stojí za to preskúmať.

Natáčajte videá, ktoré demonštrujú existenciu majitelia franšízy pocit z práce so značkou, zdôraznenie typov vecí, ktoré ich vzrušujú každý deň vstávať. Video, ktoré poskytuje sociálny dôkaz, sa v očiach diváka stáva vierohodným. Čoskoro pochopia, prečo značka zmenila životy iných ľudí k lepšiemu. A prirodzene to budú chcieť aj pre seba.

Súvisiace: Spojenie s cieľovým publikom prostredníctvom videa

Videá, ktoré prospievajú tréningu

Veľký počet franchisorov ich komplexne využíva školiace programy vážne. Toto je obdobie, v ktorom komunikujete o tom, ako vlastniť a prevádzkovať svoju franšízovú príležitosť nedobrovoľnému publiku. Tak ich zaujmite! Pomocou pútavých a zábavných (čítaj: nie nudných) videí predstavte svoj biznis model novým majiteľom.

Štúdie už dávno zistili, že sa najlepšie učíme prostredníctvom vizuálnych médií, no novšie informácie odhaľujú, že aj my zachovať oveľa viac materiálu, ktorý vám predkladáme, než písaných sprievodcov a manuálov. Inštruktážne videá — najmä tie, ktoré sa týkajú bezpečnosť práce — sú životne dôležité aspekty obchodného modelu na komunikáciu s novými franšízantmi. A nič nevysvetlí riziká na pracovisku a osvedčené postupy pre bezpečnosť pri práci ako školiace videá.

Súvisiace: Prečo môže byť video najefektívnejším formátom, pokiaľ ide o školenie nových franšízantov

Dúfajme, že tieto informácie boli užitočným sprievodcom pri nasadzovaní videa, ktoré vylepší vaše celkové marketingové úsilie značky. Ak si nie ste istí, kde začať, jednoducho sa zamyslite nad tromi oblasťami, kde môže mať video najväčší vplyv: rozvoj franšízy a predaj, nábor a školenie. Pokiaľ ide o hodnotovú ponuku vašej značky, „kto“, „čo“ a „kde“ sú určite dôležité funkcie. ale vizuálne rozprávanie príbehov je to, čo najlepšie demonštruje to veľmi dôležité „prečo“, ktoré sa snažíte oznámiť požadovanému cieľovému trhu.

Koniec koncov, nie je dôvod nechať si túto odpoveď len pre seba – je to aspekt vášho obchodného modelu, ktorý by mal zdieľajte so zvyškom sveta!Čítaj celý článok

Originál článok: https://www.entrepreneur.com/growing-a-business/the-best-video-marketing-advice-for-franchise-brands/452651
__
entrepreneur.com – Všetky práva vyhradené

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.