Novinky

Korona opäť naberá na sile. Poradíme vám, ako sa liečiť a či treba zostávať v karanténe

0 0

2023-12-20 09:29:52 – (SITA.sk)

To, čo odborníci predpokladali, sa stalo skutočnosťou. Korona tu s nami zostala, ale berie sa už ako bežné vírusové ochorenie. Počty chorých aktuálne stúpajú. Aj keď už nie je potrebné dodržiavať karanténu, liečiť sa doma je zmysluplné. Čo všetko sa dá vybaviť a zabezpečiť online?

Covid sa dnes považuje za bežné ochorenie, preto viac neplatia žiadne zákazy a obmedzenia, ktoré sa naň vzťahovali v predchádzajúcich rokoch. Dokonca už neplatí ani to, že pozitívni ľudia alebo ľudia, s ktorými boli v kontakte, musia zostať v karanténe.

Hygienici však aj napriek tomu odporúčajú, aby po pozitívnom domácom…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vzdravotnictve/korona-opat-nabera-na-sile-poradime-vam-ako-sa-liecit-a-ci-treba-zostavat-v-karantene/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.