Novinky

Kombucha: Zázrak pre váš životný štýl

0 0

Vstúpte do fascinujúceho sveta kombuchy, nápoja s exotickým názvom. Už v dávnych dobách bola kombucha považovaná za liečivý elixír a dôležitý doplnok v tradičnom ľudovom liečiteľstve. Starí Číňania ju pokladali za nástroj dlhovekosti a odkrývali jej liečivé účinky. Tento úžasný nápoj našiel cestu aj do západného sveta. Hoci pred pár rokmi iba málokto poznal kombuchu a so zanietením si ju vyrábal doma, dnes sa stal tento nápoj významným fenoménom na trhu. Čo je vlastne kombucha a prečo by ste ju mali zaradiť do svojho pitného režimu?

Kombucha nie je len obyčajný nápoj

Kombucha je tradícia, kultúra a zdravie v jednom. V ďalekej Ázii považovali jej konzumáciu za kľúč k dlhovekosti, a dnes je spojená s moderným životným štýlom a starostlivosťou o svoje telo. Táto lahodná fermentovaná nápojová kultúra sa vyznačuje nielen svojím osviežujúcim chuťovým profilom, ale aj rôznymi zdravotnými prínosmi. Obsahuje probiotiká, enzýmy a antioxidanty, ktoré podporujú zdravie tráviaceho systému a posilňujú imunitný systém.

Takže prečo nevyskúšať nápoj s tisícročnou tradíciou a exotickou chuťou, ktorá osvieži váš každodenný život? Carpe Diem patrí medzi prvé značky, ktoré v Európe urobili tento východoeurópsky fermentovaný čaj dostupný vo forme pripraveného nápoja. Je 100% prírodný a neobsahuje žiadne umelé sladidlá, arómy ani farbivá. Je nízkokalorický, s nízkym obsahom cukru, vegánsky, bezlepkový a bezlaktózový. Dvakrát fermentovaný čajový nápoj z výberu čajových…

Originál článok: https://sita.sk/kombucha-zazrak-pre-vas-zivotny-styl/

Zdroj : anomalien.com
Obrázok zdroj:anomalien.com a pixabay.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.